TRZEJ LORDOWIE 23GAMES

Pudzian

Lord Wiedzy, zawsze powtarza słowo "nie wiem" jest niczym Sokrates, który wie, że nic nie wie, ale to też często zależy od tego, czy Pudzian w danej chwili jest czymś zajęty. Gdy nie ma nic lepszego do roboty, z chęcią podzieli się swoją wiedzą lub pogra w jakąś grę. Zajmuje się głównie pisaniem front-endu i różnymi innymi rzeczami, jak ma ochotę.

Kontakt:
[email protected]

Siewo

Lord Dyplomacji, w normalnym otoczeniu zachowuje się bardzo przyzwoicie i stara się zachować pozory normalności. Ale gdy znajduje się wśród swoich, zdejmuje tą maskę, by ukazać swe prawdziwe obilcze . Jest reprezentantem organizacji, zajmuje się grafiką i czasami front-endem, lubi wszystko bugować i zajmować się różnymi rzeczami, zazwyczaj trzeba długo czekać na prace graficzne od niego, gdyż tym się zajmuje na co dzień i niechętnie się tym zajmuje po pracy.

Kontakt:
[email protected] [email protected]

Otlet

Lord Trollingu, jest dość oryginalny i swoim stylem bycia zadziwia wiele osób, zwłaszcza w internecie, gdzie lubi trollować nieświadomych użytkowników. Zbiera ludzi zewsząd, by mieć kogo banować, bo wszyscy nieprzyzwoici użytkownicy zostali już nagrodzeni banicją gdzie się dało, a Otlet lubi banować... i bigos, pociągi, bananki, często to powtarza, tak samo jak zwrot "cyka blyat". Głównie zajmuje się serwerami i back-endem, ale lubi się też pobawić innymi rzeczami i zjadłby w tej chwili bigos.

Kontakt:
[email protected]

Kontakt:
[email protected]

Ogólny opis: 23Games jest organizacją, która zajmuje się różnymi dziedzinami informatyki i istnieje już sporo czasu. Rozpoczęliśmy kilka projektów, które są w trakcie rozwoju. Biorąc pod uwagę, że team 23Games można zliczyć na jednej dłoni, trochę nam to zajmuje, jednak z uporem ciągle dążymy do ich ukończenia. Jesteśmy grupą informatyków i graczy, która z roku na rok się powiększa. Staramy się stworzyć dobre warunki dla użytkowników internetu, zapewniając im wiele rzeczy za darmo. Naszym partnerom zapewniamy wsparcie na wielu płaszczyznach, są one dostosowywane do wkładu i starzu danego partnera. Wszystko robimy za darmo z pasji, jedyne co za to otrzymujemy, to satysfakcja. Aby nas lepiej poznać, wystarczy chcieć, jesteśmy otwarci na wszystkich ... Serio chciało Ci się to czytać?